O nas

Witaj w serwisie Homevisor!

Jesteśmy grupą pasjonatów wszystkiego, co związane z domem. Lubimy spędzać w nim czas, ale również czuć się w nim dobrze. Naszym konikiem są akcesoria oraz sprzęty AGD i RTV, które doceniamy za ich użyteczność. Dużo czasu spędzamy na tym, aby je testować, testować i…jeszcze raz testować. Wszystko po to, aby móc z czystym sumieniem przekazać Wam nasze rekomendacje. A także! Podzielić się z Wami radami dotyczącymi ich prawidłowego funkcjonowania i tego, jak poradzić sobie z nimi w przypadku usterki.

A tymczasem poznaj nas lepiej!

Praktyczne porady

Masz problem ze swoją lodówką, piekarnikiem lub ekspresem? Dobrze trafiłeś! Na łamach naszego serwisu znajdziesz wskazówki, które mamy nadzieję, okażą się skuteczne przy poszukiwanym przez Ciebie problemie. I to wszystko zupełnie za darmo! 😉

Rzetelny opis urządzeń

W trakcie wyposażania swojego mieszkania można poczuć się lekko zdezorientowanym, a to za sprawą bogactwa sprzętów. Sprawdź, co przyda się w Twoim domu!

Porównania sprzętu

Zdajemy sobie sprawę, że nia każdy ma możliwość testowania sprzętów jeszcze przed ich zakupem. Dlatego też… wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń i sprawdzamy, co warto kupić, a co jest kompletnym bublem. 

Rankingi trafione w 10!

Wydając pieniądze na urządzenia do domu chcemy ulokować je dobrze. Zobacz nasze zestawienia najbardziej topowych sprzętów, aby zminimalizować ryzyko niezadowolenia a zmaksymalizować satysfakcję z zakupu.