Nasz dream team ⭐

Albert Korkowski 🏎️

To nie kto inny, jak nasza “złota rączka”. Naprawi pralkę? Naprawi! Zdiagnozuje problem w pralce? Zdiagnozuje! Generalnie jego specjalizacją są duże sprzęty AGD, na których zjadł już niejedne zęby. Prywatnie fascynuje się również motoryzacją.
Czytaj →

Monika Kęsik ☯️

Z wykształcenia architekt, której pasją jest dekoracja wnętrz, zaś celem – osiągnięcie wewnętrznego yin i yang w każdej opracowywanej przez niej przestrzeni. Jest na bieżąco z obecnymi trendami, również tymi związanymi z elektroniką.
Czytaj →

Tomek Sass ⛰️

Człowiek-orkiestra, tak dwoma słowami można go określić. Nie dość, że jest na czasie z wszystkimi nowościami, które wchodzą na rynek AGD i RTV, to na dodatek umie się nimi zająć. W końcu każdy sprzęt wymaga odpowiedniej konserwacji!
Czytaj →

Ala Motyka 💯

To zdecydowanie najbardziej uporządkowana osoba w naszym zespole. Chłodna analiza sprzętu to tylko w jej wykonaniu. Już nie raz studziła nasze emocje związane z pojawieniem się jakiejś nowości. Tym samym rankingi przekazujemy w jej ręce, ponieważ wiemy, że zrobi to najlepiej.
Czytaj →

Kaśka Panek

Uwielbia testować sprzęty! Już nie raz sami zdaliśmy się na jej rekomendacje i nie żałujemy 😉 Zanim uruchomi po raz pierwszy ekspres do kawy, to najpierw przeczyta od A do Z instrukcje obsługi. Poza godzinami pracy fascynuje się roślinami domowymi i ich często niełatwą pielęgnacją.
Czytaj →